Soru Meydanı Nedir ?

Soru meydanı, çözümsüz sandığın sorularına çözümler bulabileceğin aynı zamanda başkalarının da cevapsız sorularını yanıtlayabildiğin bir platformdur. Aklına gelebilecek bir çok konu hakkında merakını giderebileceğin de bir yerdir. Eksik bilgilerini tamamlayabileceğin bu geniş aile arasında hemen yerini almalısın! Kayıt olma ücreti olmadan siteye giriş yapabilir, aktif olarak tüm olanaklarımızdan faydalanabilirsin. Kendini geliştirmek artık çok kolay. Eğer doğru çözümlerin sende olduğuna inanıyorsan, puanlar kazanabilirsin. Bu sayede günlük, haftalık, aylık sıralamalarda yerini alabilirsin. Hem sen motive olursun hem de başkaları senin bilgi hazinenden yararlanma imkanı bulabilir. Yani soru çözmek bir işkence değil de bir eğlence aracı haline gelir. Herhangi bir önerin olursa belirtebilirsin. Ya da bir şikayetin olursa hiç çekinmeden bizimle paylaşabilirsin. Fikirlerini dikkate alacağımızdan ve sorunu en kısa sürede çözebileceğimizden emin ol. Burada herkes birbirine yardımcı olmak için var ve herkes paylaşmayı çok sever. Bu yüzden başka arkadaşlarının da bu platformdan yararlanması için onları buraya yönlendirebilirsin. Hadi seni de aramıza bekliyoruz. Bu arada unutmadan, sosyal medya hesaplarımıza göz atmanı tavsiye ederiz :)
Yanlış duymadın. Bu siteye kaydolmak tamamen ücretsiz. Çözemediğin soruları sorabilirsin, ayrıca çözebildiğin sorularla puan kazanabilirsin.
Yanlış duymadın. Bu siteye kaydolmak tamamen ücretsiz. Çözemediğin soruları sorabilirsin, ayrıca çözebildiğin sorularla puan kazanabilirsin.
Hesabını oluşturduktan sonra, mail adresinden doğrulamalısın. Daha sonrasında profil bilgilerini doldurup puan kapmaya başlayabilirsin.
Soru meydanı, soruların için cevaplar üreten geniş bir aileye sahiptir. Bize katılıp olanaklarımızdan yararlanabilirsin.
Soru çözmek artık daha eğlenceli. Soruları doğru çözümlerle buluşturduğun taktirde bir çok puan kazanabilir; günlük, haftalık, aylık sıralamalarda yerini alabilirsin. Eğitim bilimlerinin tüm alanlarında çözülmesi gereken sorular seni bekliyor:)
Bir isteğin mi var?
Bir öneri mi sunacaksın?
Ya da bir şikayette mi bulunacaksın?
Fikirlerini bize ilettiğin taktirde dikkate alacağımızdan hiç süphen olmasın.
Sorularını çözümlemek için ekibimiz en iyi şekilde çalışıyor. Sorunu paylaş ve Soru Meydanı ile doğru çözümlere çabucak ulaş. Diğer online ödev siteleri ile hiç vakit kaybetme:)

Etiket Bulutu

soru meydanı
ödevmatik
öğrenci
eğitimhane
eğitimhane 6.sınıf
eğitimhane 7.sınıf
eodev
ödevler
öğrenci girişi
öğrenci burada
arkadaşlık sözleri
arkadaşlık siteleri
ödev
kompozisyon
kompozisyon nasıl yazılır
şiirler
kompozisyon nedir
şiir türleri
edebiyat
din kültürü
okul
sorular
okulistik
sorubak
ödev araştırma sitesi
almanca ödev siteleri
ödev forum siteleri
fen ve teknoloji